Інтерфакс-Україна
17:37 13.01.2016

Шахтарі знову перекрили рух автотрасою у Львівській області

1 хв читати
Шахтарі знову перекрили рух автотрасою у Львівській області

Гірники шахт, що входять до складу держпідприємства "Львіввугілля", в середу знову перекрили рух на автодорозі "Львів - Рава-Руська", повідомляє прес-служба управління ДАІ у Львівській області.

Як зазначено в повідомленні, близько 60 осіб безперервно переміщуються по пішохідному переходу в селі Сопошин Жовківського району Львівської області і таким чином не пропускають автомобілі.

ДАІ інформують водіїв транспортних засобів про обмеження руху трасою та організували об'їзд.

У соціальних мережах представники гірників-протестувальників зазначають, що акція протесту спричинена невиплатою заробітної плати за листопад 2015 року, а також вимогою підвищення зарплат і скорочення адміністративного апарату на шахтах.

Як повідомлялося, учора, 12 січня, близько 300 гірників "Львіввугілля" блокували той самий автошлях з 10:00 до 17:00. Акції протесту через невиплату зарплати на шахтах "Львіввугілля" почалися 2 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін хоче завершити війну, це враження у Віткоффа і Кушнера після зустрічі – Трамп

Генасамблея ООН підтримала українську резолюцію за повернення українських дітей понад 90 голосами, проти 12, 57 утримались

У третю і четверту хвилі виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки" отримають українці за заявками від 18-22 листопада – Мінсоцполітики

Кабмін звільнив Калєніченко з посади заступника голови ДПС

Поліцейські встановлюють обставини вибуху в багатоповерхівці в Одесі

Нова Зеландія оголосила про виділення 15 млн доларів на ініціативу PURL

Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан

Умєров у Брюсселі зустрівся з главою МЗС Туреччини

Експосадовцю "Енергоатома" Шейко обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці

Програмою "УЗ 3000" зацікавилося вже більше 100 тис. українців – УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА