Інтерфакс-Україна
17:56 14.01.2016

Порошенко не виключає можливості використання миротворців на Донбасі до виборів на не контрольованих Україною територіях

1 хв читати
Порошенко не виключає можливості використання миротворців на Донбасі до виборів на не контрольованих Україною територіях

Президент України Петро Порошенко вважає ймовірним використання міжнародних сил правопорядку на сході України до виборів.

"Я не виключаю, що для забезпечення безпеки особливо до виборів доведеться використовувати міжнародні сили забезпечення правопорядку - або CSDP mission ЄС, або поліцейські сили ОБСЄ. Ми дуже ретельно прораховуємо наші подальші кроки", - сказав він на прес-конференції в Києві в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна очікує, що партнери продовжать тиск на інфраструктуру тіньового флоту РФ - Зеленський

Суд продовжив детективу НАБУ запобіжний захід – тримання під вартою до 21 жовтня

Окупанти просунулися в Дніпропетровській області, не захопивши жодне село повідомляє DeepState

Слідство у справі нардепа Шевченка щодо шахрайства завершено

Сікорський обговорив із Зеленським безпілотну техніку та співпрацю оборонних галузей

САП просить визнати необґрунтованими активи заступника міністра охорони здоров’я Кузіна на понад 3 млн грн

Сирський з командирами на місцях визначає подальші дії на покровському та добропільському напрямках

Литва збереже заборону на транзит добрив із Білорусі, попри можливий тиск - прем'єр Ругінене

Єврокомісія виділила Україні ще EUR40 млн на проходження зими

Дрони атакували експортний нафтовий хаб РФ у Приморську на Балтійському морі - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА