Інтерфакс-Україна
12:25 15.01.2016

Близько 180 нацгвардійців загинуло від початку проведення АТО

1 хв читати
Близько 180 нацгвардійців загинуло від початку проведення АТО

Статус учасника бойових дій (УБД) вже отримали 18 818 військовослужбовців Національної гвардії України, повідомив начальник відділу Управління по роботі з особовим складом Валерій Шандурський.

"Це 84,1% від усієї кількості військовослужбовців Нацгвардії", - сказав він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Він також поінформував, що від початку проведення антитерористичної операції на сході України загинуло 178 військовослужбовців Нацгвардії, 735 поранені й травмовані, 24 пропали без вісти, 6 у полоні НЗФ.

158 сім'ям загиблих була виплачена одноразова грошова допомога на загальну суму 95 млн 562 тис. грн, пораненим і важко травмованим військовослужбовцем - на суму 25 млн 571 тис. грн.

"Заборгованості з виплат немає", - заявив представник Нацгвардії.

В.Шандурський поінформував, що реабілітацію пройшли близько 400 військовослужбовців Нацгвардії.

"За сприяння громадських організацій і посольств пройшли реабілітацію за кордоном 48 військовослужбовців", - зазначив він.

За його словами, усі військовослужбовці, які втратили кінцівки, вже протезовані, ще троє військовослужбовців отримають протези упродовж 1-го півріччя 2016 року.

У березні 2014 року Верховна Рада ухвалила закон про створення Національної гвардії України як військового формування з правоохоронними функціями, що входить до системи МВС.

Антитерористична операція на сході України почалася в середині квітня 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп запросив на "Раду миру" щодо Гази 49 країн, зокрема Україну — ЗМІ

Наукові установи, які не здобули високої атестаційної групи, автоматично не припиняють своєї діяльності - Міносвіти

Сибіга проінформував Каллас про нагальні потреби України

Свириденко: Ситуація з енергетикою залишається складною у Києві, Харківській, Сумській та Чернігівській областях

Частина ракет, якими РФ атакувала вночі Україну, вже цьогорічні – Зеленський

Офіс генпрокурора щодо заяв про тиск на органи місцевого самоврядування: Найгучніше про це говорять, коли є розкрадання

Від початку війни до служби розшуку УЧХ звернулись майже 185 тисяч громадян

Помер засновник бренду "Наш Формат" Кириченко

Водопостачання почало повертатися в деякі лівобережні райони столиці

Нацполіція проводить слідчі дії у справі розкрадання держкоштів, один із обшуків - у приміщенні Дніпровської міськради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА