Інтерфакс-Україна
13:25 19.01.2016

Курс продажу долара в обмінниках і за картками наблизився до 27 грн/$1, євро – перевалив за 29 грн/$1

1 хв читати
Курс продажу долара в обмінниках і за картками наблизився до 27 грн/$1, євро – перевалив за 29 грн/$1

Середній курс продажу доларів у банківських обмінних пунктах Києва у вівторок виріс на 0,4 грн – до 26,7 грн/$1, а за тиждень він збільшився більш ніж на гривню, тоді як середній курс продажу євро за таких показників зростання досяг 29,1 грн/ EUR1, такі дані моніторингу агентства "Інтерфакс-Україна".

До таких же рівнів гривня впала за валютообмінних операціях із картками. Зокрема, найбільший у країні ПриватБанк опустив його у вівторок за купівлі долара на 0,43 грн – до 26,9542 грн/$1, за купівлі євро – на 0,56 грн, до 29,3772 грн/EUR1.

За найгіршим курсом з семи найбільших українських банків гривню змінює за картковими операціями Укрсоцбанк: 27 грн/1 та 29,6 грн/EUR1, а найкращим – ОТП Банк: 26,3 грн/1 та 28,67 грн/EUR1.

Як повідомлялося, останній тиждень гривня на міжбанківському ринку також девальвує. У вівторок курс долара впритул наблизився до 25 грн/$1, додавши порівняно з попереднім днем майже 0,4 грн, а за тиждень – 1,7 грн.

Національний банк України намагається утримати гривню від більшого падіння, щодня проводячи аукціони з продажу валюти, зокрема, у вівторок він збільшив пропозицію з $30 млн до $50 млн.

ОСТАННЄ

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА