Інтерфакс-Україна
11:15 21.01.2016

У школах Києва заняття припинені мінімум до 27 січня через грип та ГРВІ

1 хв читати
У школах Києва заняття припинені мінімум до 27 січня через грип та ГРВІ

Призупинення навчального процесу в школах Києва, введене з 16 січня у зв'язку з ситуацією з грипом і ГРВІ, продовжено до 27 січня, повідомив радник київського міського голови Михайло Радуцький.

"Ухвалено рішення не припиняти ті заходи, які оголосив Київ 16 січня, вони як мінімум до наступної середи (27 січня – ІФ) продовжені. Заборону навчання в школах продовжено, олімпіади, які планувалися серед школярів на цю суботу і неділю, перенесені на інший термін", - розповів М. Радуцький на прес-конференції в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури запускає Реєстр заявок та отримувачів держпідтримки у сфері культури

Понад 670 тис. музейних та бібліотечних предметів евакуйовано з прифронтових регіонів з 2022р. - Мінкультури

В Україні в наступні дві доби очікуються невеликі дощі, на заході без опадів

У Покровську ворог, скориставшись туманом, спробував встановити свій прапор в одному з районів, ЗСУ ведуть зачистку - Генштаб

США планують повернути Росії заморожені активи після укладення мирної угоди – ЗМІ

Постпреди ЄС ознайомляться 3 грудня з планом використання заморожених активів РФ для кредиту Україні - ЗМІ

Атаки РФ призвели до додаткових відключень е/е в чотирьох областях – "Укренерго"

Рубіо у розмові з німецьким колегою підтвердив мету США якомога швидше припинити війну та досягти міцного миру в Україні

Майже 300 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, понад 50 тис. - уже погоджено

Шмигаль та постпред США в НАТО обговорили ініціативу PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА