Інтерфакс-Україна
12:14 21.01.2016

Яценюк доручив ліквідувати податкову міліцію і демілітаризувати ДФС

1 хв читати
Яценюк доручив ліквідувати податкову міліцію і демілітаризувати ДФС

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив ліквідувати наявну в складі Державної фіскальної служби податкову міліцію і повністю демілітаризувати фіскальний орган.

"Наше завдання – це ліквідація податкової міліції, про що я вам публічно заявляю. Проект закону про створення Служби фінансових розслідувань готовий", - сказав він на нараді з антикорупційних розслідувань у Києві в четвер.

За словами А. Яценюка, у складі ДФС залишиться лише невеликий підрозділ, що займатиметься отриманням доказів, а служба буде повністю демілітаризована.

Прем'єр зазначив, що детективів до Служби фінансових розслідувань набиратимуть на конкурсній основі, за прикладом Національного антикорупційного бюро.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 86 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Через пошкодження інфраструктури поблизу Києва низка поїздів курсуватиме зміненими маршрутами - УЗ

МЗС Румунії: Дії Росії неприйнятні, піднімемо це питання на Генасамблеї ООН, закликаючи дотримання санкцій

Міноборони Румунії підтвердило перехоплення дрона у національному повітряному просторі

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

США ще збирають дані щодо інциденту з російськими дронами у Польщі – Рубіо

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА