Інтерфакс-Україна
13:32 21.01.2016

В Україні похолодає

1 хв читати
В Україні похолодає

Найближчої доби погоду в Україні визначатиме холодне повітря, більшості областей - атмосферні фронти, повідомляє Укргідрометцентр.

Вночі в Україні, окрім південної частини, вдень у західних, північних та центральних областях невеликий сніг, вночі на сході помірний сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі 9-14°, у північно-східних, більшості південних та центральних областей місцями 15-20°, вдень 4-10° морозу; у Криму, Донецькій та Луганській областях вночі 6-11°, вдень 3-8° морозу.

У Києві - невеликий сніг (вдень місцями). На дорогах ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 9-11°, вдень 7-9° морозу.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 22 січня найвища температура була +8,1 у 2007 р., найнижча -26,5 в 1907 р.

23 січня - холодна без істотних опадів погода з температурою вночі 13-18° морозу, на Лівобережжі і в центральних областях 19-25°, вдень 9-14° морозу; в західних областях вночі 10-16°, вдень 4-9° морозу. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

У Києві - без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 13-15°, вдень 10-12° морозу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували з дрона підлітка в Херсонській області, він госпіталізований – обладміністрація

Окупанти атакували дроном мікроавтобус в Дніпроперовській області, є загиблий

Рада підприємців при президенті розбилася по галузевим групам та обговорила з прем’єркою Програму уряду

Метро "Майдан незалежності" зачинять на День незалежності вранці, низку наземних маршрутів скоротять

Евакуації з небезпечних зон потребують близько 237 тис. людей - Мінрозвитку

Окупанти удвічі збільшили добову кількість обстрілів міст та сіл Донецької області, в Костянтинівці 2 загиблих

Окупанти завдали авіаудару по Ківшарівці Куп’янського району, постраждали дві мирні мешканки

Понад 7 тис маломобільних жителів Донецької області вже евакуйовано – обладміністрація

Окупанти пошкодили пожежно-рятувальну частину в Добропіллі Донецької області, ніхто не постраждав – ДСНС

Окупанти продовжили просування в Серебрянському лісництві, зайняли 23 кв км за добу – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА