Інтерфакс-Україна
13:13 22.01.2016

У Китаї виявлено десятки ресторанів, що приправляли страви опійним маком

1 хв читати
У Китаї виявлено десятки ресторанів, що приправляли страви опійним маком

Китайська влада виявила, що в 35 ресторанах країни незаконно додавали до страв опійний мак, повідомляє в п'ятницю агентство АП.

Проти п'яти з цих ресторанів вже висунуто звинувачення, а щодо решти 30 проводиться розслідування. Серед них - пельменні, лапшичні та інші ресторани у різних провінціях, зокрема в Шанхаї.

Випадки, коли кухарі ресторанів додавали в їжу товчене насіння опійного маку, траплялися в Китаї і раніше. У 2012 році в Нінся-Хуєйському автономному районі через це були закриті сім закладів, а в провінції Гуйчжоу в 2004 році - 215 ресторанів.

У такому порошку міститься невелика кількість опіатів, таких як морфін і кодеїн, проте досі незрозуміло, чи викликає це у клієнта залежність і чи дає ефект наркотичного сп'яніння, зазначає АП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія планує використовувати Донецький аеропорт для запуску "шахедів" – ISW

Українсько-польська експедиція розпочала пошуково-ексгумаційні роботи у Львові

СБУ затримала "крота" у Держспецтрансслужбі Міноборони

Бабак про вступну кампанію-2025: Оптимізму не додають популярність спеціальностей та середній рівень конкурсного балу

Зеленський: Світ має достатньо сили, щоб захистити людей, кожен день зволікань призводить до втрат

ЛНУ ім. Франка, Львівська політехніка і КНУ ім. Шевченка - найпопулярніші за кількістю поданих заяв

Росіяни вночі 11 разів обстріляли Донеччину, загинуло двоє мирних жителів

Ворог атакував Хмельниччину, попередньо без травмованих чи загиблих

Трамп висуне кандидатів на посаду глави ФРС і керівника Бюро статистики найближчими днями

Ріст популярності інженерних і природничих спеціальностей буде видно через 3-4 роки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА