Інтерфакс-Україна
16:26 22.01.2016

У Давосі українські політики на чолі з Порошенком провели флеш-моб до Дня Соборності України

1 хв читати
У Давосі українські політики на чолі з Порошенком провели флеш-моб до Дня Соборності України

Українська делегація на чолі з президентом України Петром Порошенком провели в швейцарському Давосі флеш-моб "Україна єдина" з нагоди Дня Соборності.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", флеш-моб було проведено на полях Світового економічного форуму в Давосі з метою продемонструвати всьому світу, що Україна - єдина країна.

У рамках акції глава держави в приміщенні, де проводиться форум, підняв табличку з написом "#УкраїнаЄдина". Після нього такі самі таблички українською та англійською мовами підняли глава МЗС Павло Клімкін, глава Нацбанку України Валерія Гонтарева, заступник глави Адміністрації президента Олександр Данилюк і прес-секретар президента Святослав Цеголко.

ОСТАННЄ

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА