Інтерфакс-Україна
17:04 22.01.2016

Київ і Анкара можуть провести спільні навчання підрозділів Нацгвардії України та Жандармерії Туреччини

1 хв читати
Київ і Анкара можуть провести спільні навчання підрозділів Нацгвардії України та Жандармерії Туреччини

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров і командувач Жандармськими військами Туреччини Галіп Менді обговорили перспективу спільних навчань, а також важливість обміну досвідом у боротьбі з тероризмом.

"Співрозмовники обговорили можливість проведення спільних навчань за участю військових підрозділів спеціального призначення Жандармерії Туреччини та Національної гвардії України", - повідомляє прес-служба СНБО за підсумками зустрічі.

Під час переговорів сторони наголосили, що безпекова ситуація в Україні та Туреччині має багато спільних рис і проблем. Саме тому, на думку О.Турчинова і Г.Менді, важливим є обмін досвідом у питаннях протидії тероризму, диверсійній та підривній діяльності, спробам дестабілізації ситуації з боку радикальних та терористичних організацій.

За словами секретаря СНБО, для ефективної роботи силових структур вкрай важливим є не тільки обмін інформацією, а й напрацювання і реалізація спільних заходів з протидії гібридним загрозам національній безпеці, з боротьби із міжнародним тероризмом та диверсіями.

У рамках візиту О.Турчинов також відвідав антитерористичні центри Національної поліції та Жандармерії Туреччини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стендап-комік Байдак долучився до інформкампанії СБУ "Спали" ФСБшника"

Не добудувати ХАЕС стане катастрофою для України – глава Міненерго

На Харківщині чоловік під час спроби втекти з ТЦК випав з вікна третього поверху

Шмигаль заявляє, що підписав відрядження для Чернишова до кінця поточного тижня

Суд виніс вирок чоловіку, який скоїв розбійний напад на військовослужбовця в центрі Одеси – поліція

В Україні за підтримки ПРООН з 2022 року було прибрано 600 тис. тонн відходів руйнації у 6 регіонах – Кабмін

Затримано 33-річного дезертира, який на замовлення ворога займався підпалами і готував вбивство в Києві - СБУ

Нічною атакою дронів пошкоджено інфраструктуру залізничного вокзалу Одеси

Гроссі про хід переговорів МАГАТЕ з росіянами на ЗАЕС: існує консенсус щодо неможливості роботи станції в умовах війни

Аеропорт "Бориспіль" отримав нагороду ACI EUROPE за стійкість в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА