Інтерфакс-Україна
13:43 24.01.2016

Серед бійців ЗСУ за минулу добу загиблих немає

1 хв читати
Серед бійців ЗСУ за минулу добу загиблих немає

Протягом минулої доби в зоні проведення антитерористичної операції жоден військовослужбовець Збройних сил України не загинув, двоє були поранені, повідомив речник Адміністрації президента України з питань антитерористичної операції полковник Олександр Мотузяник.

"За минулу добу внаслідок бойових дій жоден український солдат не загинув, двоє дістали поранення", - розповів він на брифінгу в неділю в Києві.

О.Мотузяник зазначив, що на луганському напрямку було спокійно, на донецькому напрямку тривали бойові дії низької інтенсивності. "Найбільшу кількість обстрілів зафіксовано в районі Донецького аеропорту. Важке озброєння противник не застосовував", - повідомив він.

За його словами, в районі с. Червона Талівка Станично-Луганського району Луганської області було зафіксовано проліт безпілотного літального апарата бойовиків.

У селищах Опитне і Піски Ясинуватського району Донецької області сили АТО потрапили під снайперський обстріл.

За словами О.Мотузяника, на маріупольському напрямку всі обстріли з боку бойовиків були прицільними, з використанням гранатометів і стрілецької зброї, в с. Старогнатівці Волноваського району Донецької області – також із використанням мінометів. Режим тиші бойовики порушували також і в с. Широкиному.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА