Інтерфакс-Україна
13:50 26.01.2016

МОЗ констатує епідемію грипу в Україні

1 хв читати
МОЗ констатує епідемію грипу в Україні

Міністерство охорони здоров'я України констатує епідемію грипу в країні.

"У нас в країні вже є епідемія грипу", - сказав міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

"Як ми і очікували, епідеміологічний поріг перевищено в 18 областях, при цьому в 11 областях епідпоріг перевищено на 50%", - уточнив міністр.

За словами О. Квіташвілі, наразі найбільший рівень захворюваності на грип зазначається у Рівненській області, найменший – у Харківській.

Не перевищено епідпоріг у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Одеській, Миколаївській та Харківській областях.

О. Квіташвілі повідомив, що з 1 жовтня 2015 року і до сьогодні підтверджені 83 випадки летального результату хворих на грип.

Загалом в Україні з 1 жовтня зареєстровано 2,6 млн громадян хворих на грип.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

Послам Індії, Пакистану та держав Центральної Азії донесли неприпустимість підігравання пропаганді РФ щодо "резиденції Путіна" - МЗС

Зеленський звільнив Магомедова з поста голови НКЦПФР – указ

Ворог просунувся на Сумщині та Донеччині на 7,9 кв. км за добу – DeepState

Українська буде додана до переліку мов для листування з Санта Клаусом

Ситуація в Покровську без змін, в Мирнограді стає подібною, січень буде надскладним – DeepState

У трьох районах Запоріжжя пошкоджено житло через російський обстріл

Свириденко: Найсвітліший підсумок останнього засідання уряду в 2025р. - це донечка віцепрем'єрки Бережної, яка сьогодні разом із нами

У Фінській затоці пошкоджено чотири міжнародні підводні кабелі - естонське міністерство

УЧХ та Система компаній Кока-Кола надали гуманітарну допомогу підрозділам ДСНС у прифронтових регіонах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА