Інтерфакс-Україна
16:10 27.01.2016

Демчишин виступає за продовження тристоронніх переговорів з РФ щодо газу на більш тривалу перспективу

1 хв читати
Демчишин виступає за продовження тристоронніх переговорів з РФ щодо газу на більш тривалу перспективу

За продовження тристоронніх переговорів з РФ щодо газу на більш тривалу перспективу виступає міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

"Договір так чи інакше буде підписано, як ми підписували і до цього. Бо це важливо - мати можливість обирати кращу ціну", - сказав він журналістам після засідання Кабінету Міністрів у середу.

За словами В. Демчишина, саме наявність такого договору впливає на закупівлі Україною природного газу в Європі

"Тому що європейці розуміють, скільки ми купуємо, за якою ціною і відповідно реагують", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер перед засіданням Коаліції охочих переговорив із Зеленським

Зеленський наклав санкції проти 56 морських суден, які у 2022–2025рр незаконно вивозили українську продовольчу продукцію

NovaSklo та IFC розпочинають співпрацю для створення першого в Україні заводу з виробництва флоат-скла

Відновити водопостачання у Харкові у повному обсязі планується у вівторок увечері, вночі можливі повторні відключення

Ворог атакував Дніпро, постраждали двоє – мати з дитиною, жінка наразі у важкому стані

Керівник САП: активно розслідуються справи щодо можливого витоку інформації по операції "Мідас" як із САП, так і з НАБУ

"Нова пошта" втретє доставить новорічну казку дітям

Свириденко подякувала спецуповноваженому президента Франції Ельброну за внесок в допомогу Україні

На зустрічі робочої групи держав-учасниць Коаліції з розмінування обговорили закупівлю обладнання на 2025–2026рр

Зеленський поділився із Мерцом свіжими деталями роботи над кроками для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА