12:12 29.01.2016

Порошенко закликає коаліцію і опозицію до єдності

1 хв читати
Порошенко закликає коаліцію і опозицію до єдності

Президент України Петро Порошенко вказує на необхідність внутрішньої єдності політиків з огляду на тривалу "московську загрозу".

"Є ще один висновок з подій 1917-1921 рр., який має практичне значення для сучасних політиків і для всіх громадян. Я вже говорив на День Соборності. Брак нашої внутрішньої єдності перед загрозою московської на початку 20-х рр. минулого століття обернулася втратою незалежності", - сказав глава держави в п'ятницю в Київському військовому ліцеї ім. Богуна і. на Уроці мужності", присвяченому Дню пам'яті Героїв Крут.

Вчинені політичні помилки минулого президент охарактеризував як "суворий урок для всіх нас".

"Я вимагаю, щоб його (урок) засвоїли і коаліція, і опозиція, і позапарламентські сили. Як президент не допущу повторення помилок минулого", - заявив П. Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА