Інтерфакс-Україна
10:52 01.02.2016

Із харківського заводу ім. Малишева евакуювали людей через повідомлення про мінування

1 хв читати
Із харківського заводу ім. Малишева евакуювали людей через повідомлення про мінування

Працівники поліції перевіряють інформацію про мінування ДП "Завод ім. Малишева" (Харків) та інших підприємств.

Як повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Харківській області, повідомлення про те, що на об'єктах, розташованих на вул. Плеханівська, 126, 126А, закладено вибухівку надійшло до Комінтернівського відділу поліції о 7:42 понеділка.

"На місце події виїхала слідчо-оперативна група, експерти-криміналісти, кінологи. Громадян евакуювали. Здійснюється огляд території", - повідомили у відділі комунікацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль на "Рамштайні": FPV, ISR та інші дрони для утримання лінії фронту - це екзистенційний пріоритет

Український виконавець Дорн заявляє, що виїхав з України за декілька днів до початку повномасштабної війни

Україна синхронізує в свої юрисдикції новий пакет санкцій від Британії - Зеленський

Шмигаль повідомив про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо Нордично-Балтійської навчальної ініціативи

Шмигаль: Ми продовжимо удари вглиб РФ, тип ракет назвуть президенти Трамп та Зеленський

У Тернополі затримано групу військових, причетних до насильницьких та майнових злочинів - поліція

В Україні є потенціал, щоб масштабувати далекобійні можливості - Зеленський

Зеленський: Порядок денний нашої зустрічі з Трампом дуже змістовний

У створенні єдиного ППО-щита на заході України є зрушення - голова делегації Ради у ПА НАТО

Пісторіус: Ми інтенсифікуємо співпрацю між "оборонкою" ФРН та України та започатковуємо ініціативу з модернізації поставленого ЗСУ озброєння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА