Інтерфакс-Україна
12:14 06.02.2016

Тиждень в Україні закінчується помірно морозною погодою без опадів

1 хв читати
Тиждень в Україні закінчується помірно морозною погодою без опадів

Найближчими днями погоду в Україні визначатиме нехолодна повітряна маса, що продовжує надходити з північного заходу Європи, повідомляє Укргідрометцентр.

Очікується погода без опадів. Уночі, вранці у західних областях подекуди туман, у центральних і східних областях на дорогах подекуди ожеледиця.

Вітер переважно південний, на сході і півдні - південно-східний, 5-10 м/с, вдень в Карпатському регіоні місцями пориви 15-20 м/с.

Температура повітря вночі 2-7°, у Карпатах, більшості центральних областей та на півночі Лівобережжя близько 10° морозу; вдень 0-5° тепла, в західних областях 6-11° тепла.

У Києві - без опадів, температура повітря вночі 2-4° морозу, вдень 2-4° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 7 лютого найвища температура була +9,2 у 2004 р., найнижча -32,2 в 1929 р.

8 лютого - без опадів. Уночі та вранці в центральних і східних областях на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер переважно південний, 7-12 м/с, у західних областях місцями пориви 15-20 м/с, у Карпатах до 25 м/с.

Температура повітря вночі 0-5° морозу, у східних областях, більшості центральних (крім Вінницької) та в Сумській області до 9° морозу, вдень 0-6° тепла; у західних областях вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 6-11° тепла.

У Києві - без опадів, температура повітря вночі 2-4° морозу, вдень 2-4° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА