Інтерфакс-Україна
15:14 09.02.2016

Уряд дозволив ДП "Бурштин України" розробити проект землевідведення 16 га землі в Рівненській області

1 хв читати
Уряд дозволив ДП "Бурштин України" розробити проект землевідведення 16 га землі в Рівненській області

Кабінет Міністрів України дозволив державному підприємству "Бурштин України" розробити проект землеустрою з відведення земельних ділянок площею 16,6 га в Рівненській області.

Це закріплено розпорядженням уряду від 30 грудня 2015 року, оприлюдненим у вівторок.

У документі вказано, що земельні ділянки перебувають у постійному користуванні держпідприємства "Клесівське лісове господарство" в Сарненському районі Рівненській області і передаються держкомпанії "Бурштин України" зі зміною цільового призначення для видобутку бурштину.

Як повідомлялося, 4 серпня спеціальна група Міністерства внутрішніх справ за участю Державної фіскальної служби вилучила в Рівненській області 2,6 тонни бурштину. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що цей бурштин був видобутий незаконно і готувався до контрабандного відправлення за кордон. Його вартість за попередніми оцінками становить близько $3 млн.

Після цього прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що має намір ініціювати введення державної монополії на видобуток бурштину в Україні.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) пропонувало розв'язати проблему нелегального видобутку бурштину шляхом створення держкомпаніями "УкрБурштин" і "Бурштин України" спільних підприємств (СП) з власниками землі та місцевими громадами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Документ України містить чіткі кроки до припинення вогню та миру, всі чекають на "меморандум" РФ – радник Зеленського

Інформація Spiegel про дострокове завершення візиту Зеленського у Німеччину не відповідає дійсності - джерела

Умєров передав російській стороні документ з позицією України щодо припинення вогню

Шмигаль обговорив з фінськими бізнесменами співпрацю в оборонній галузі на виставці воєнних технологій BRAVE1

Одна людина загинула внаслідок ворожого авіаудару в Сумській області - ДСНС

Україна очікує від Москви "меморандум" до анонсованої на 2 червня двосторонньої зустрічі – Умєров

Сибіга: очікуємо, що російська сторона не буде зривати наступну зустріч і негайно надасть свій "меморандум"

Росіяни нарешті повідомили, що дописали свій "меморандум". Втім, вони затягують передачу документу – Умєров

Ворожий БпЛА атакував цивільного у Херсонській області - ОВА

Літак Зеленського вилетів з Берліна до Жешува

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА