Інтерфакс-Україна
15:49 10.02.2016

Суд переніс засідання щодо позову "Опозиційного блоку" про причини внесення до "чорного списку" діячів культури

1 хв читати
Суд переніс засідання щодо позову "Опозиційного блоку" про причини внесення до "чорного списку" діячів культури

Окружний адміністративний суд м. Києва переніс розгляд позову партії "Опозиційний блок" до Міністерства культури України щодо "чорного списку" з 83 діячів культури, яким заборонений в'їзд до України, на 16 березня, повідомляє прес-служба партії.

Згідно з повідомленням, опублікованим на сайті партії в середу, засідання Окружного адмінсуду Києва щодо позову "Опозиційного блоку" до Мінкультури перенесене на 16 березня через хворобу судді.

Як повідомлялося, в грудні 2015 року Міністерство культури України оприлюднило список діячів культури, які становлять загрозудля нацбезпеки країни, в переліку - 83 людини. У цьому переліку - актори Наталія Варлей, Валентина Тализіна, Валентин Гафт, Дмитро Харатьян, Михайло Боярський, Жерар Депардьє та ін.

13 січня партія "Опозиційний блок" подала позов до Окружного адміністративного суду Києва до Міністерства культури України щодо "чорного списку" з 83 діячів культури, яким заборонений в'їзд до України.

На 10 лютого було призначено перше засідання суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Країни ЄС близькі до досягнення домовленості про використання російських активів для допомоги Україні - канцелярія прем'єр-міністра Великої Британії

Затримано іноземців, які на замовлення РФ займалися підпалами на заході України

Подано 15,7 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", виплати отримали уже 11,6 млн українців

Сушкевич: я не бачу інтенсивної роботи інституцій влади, щоб всі укриття були інклюзивні і доступні

Термінал зрідженого газу в російському порту "Темрюк" уразили безпілотники СБУ - джерела

Троє постраждалих у Харківській області через обстріли протягом доби

Кошта і Ляєн підтвердили Зеленському непохитну підтримку на тлі мирних перемовин

Збито/подавлено 84 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання 24 ударних БпЛА на 9 локаціях

Ворог атакував Херсонщину, дві жертви та п'ятеро постраждалих

У ДТП на Броварському проспекті в Києві постраждали п'ятеро людей - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА