Інтерфакс-Україна
16:21 11.02.2016

Засідання Кабміну транслюватимуть повністю в прямому ефірі - Яценюк

1 хв читати
Засідання Кабміну транслюватимуть повністю в прямому ефірі - Яценюк

Засідання Кабінету Міністрів України відтепер транслюватимуть повністю в прямому ефірі, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Як і було оголошено, сьогодні відбудеться перше засідання Кабінету Міністрів, яке транслюватиметься від першої до останньої хвилини в прямому ефірі. Прошу поставитися з розумінням. Це досить тривала процедура, але, сподіваюся, це дозволить країні та громадськості повністю бачити прозорість ухвалення рішень урядом країни", - зазначив прем'єр-міністр, відкриваючи засідання Кабміну в четвер із звернення до представників ЗМІ.

А.Яценюк додав, що протягом усього засідання представники ЗМІ можуть постійно перебувати в будівлі Кабміну. Він запропонував визначити формат, в якому їм буде зручніше стежити за засіданням.

Водночас Кабінет Міністрів України проводить кілька засідань на тиждень, які для преси закриті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА