Інтерфакс-Україна
20:23 11.02.2016

"Нафтогаз": Газопостачання в 4 селах Дніпропетровської області може бути відновлено протягом 72 годин

1 хв читати

Жителі чотирьох населених пунктів у Дніпропетровській області, яким було припинено газопостачання, зможуть отримати газ протягом трьох діб, йдеться в повідомленні НАК "Нафтогаз України".

За даними прес-служби, постачання газу для 3,451 тис. абонентів було припинено внаслідок позбавлення ПАТ "Укрнафта" спеціальних дозволів на користування надрами на Голубівське та Юріївське родовища (обидва - в Дніпропетровській обл.). Таке рішення Державна служба геології та надр України прийняла через несплату "Укрнафтою" податкової заборгованості до державного бюджету.

"Нині силами ПАТ "Дніпропетровськгаз" здійснюються роботи з підключення іншого джерела постачання газу. Роботи можуть зайняти близько трьох діб. Добова потреба в газі зазначених абонентів становить близько 11 тис. куб. м", - йдеться в повідомленні.

У НАК зазначають, що обов'язковою умовою відновлення газопостачання до населених пунктів є згода "Укрнафти" на врізку до газопроводу, що належить товариству.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Індії домовились зустрітись під час тижня високого рівня ГА ООН

Керівництво ЄС і прем'єр Індії обговорили припинення війни РФ в Україні

26 країн погодилися надати Україні гарантії безпеки

Суд обрав генералу СБУ Вітюку запобіжний захід у вигляді застави в 9 млн грн – ЦПК

Лубінець про удар по гуманітарній місії: Світ має реагувати на порушення Росією норм міжнародного права

"Укренерго" за війну зазнало колосальної кількості кібератак з боку РФ, але вони не досягли результату, – член наглядової ради

США узгодять і допрацюють моніторинг безпеки Україні – Макрон

Чехія поставить Україні до кінця року 1,5 млн великокаліберних снарядів – ЗМІ

Членство України в ЄС винесено в окремий пункт гарантій безпеки – Зеленський

"Коаліція охочих" вивела схему військового і політичного залучення для гарантування миру для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА