11:43 12.02.2016

МЗС України рекомендує громадянам утриматися від поїздок до Сирії

МЗС України рекомендує громадянам утриматися від поїздок до Сирії

Міністерство закордонних справ України оприлюднило рекомендації, згідно з якими українцям слід залишити територію Сирії й утриматися поїздок на територію цієї держави.

"У зв’язку зі збройним конфліктом та високим рівнем терористичних загроз у Сирійській Арабській Республіці, МЗС України в черговий раз наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Сирії до стабілізації безпекової ситуації, а тим, хто продовжує перебувати в цій країні, – негайно залишити її територію", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в четвер на сайті українського МЗС.

Згідно з повідомленням, недотримання цих рекомендацій загрожує особистій безпеці громадян, "що пов'язано з нездатністю сирійських органів влади контролювати безпекову ситуацію на всій території країни".

У повідомленні також зазначено, що можливості консульського реагування із захисту громадян України на території Сирії стають дедалі більш обмеженими.

Згідно з наданою МЗС інформацією, у разі необхідності отримання відповідної допомоги громадянам України слід звертатися до Посольства України в Сирії за телефоном (+963) 932844000; Посольства України в Лівані за телефонами: +961 592 19 75 і +961 592 19 72, або на цілодобову гарячу лінію МЗС +38 044 238 16 57.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА