Інтерфакс-Україна
12:08 16.02.2016

МЕРТ створило Раду туристичних міст і регіонів

1 хв читати
МЕРТ створило Раду туристичних міст і регіонів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) створило Раду туристичних міст і регіонів, затвердило його склад і положення про його діяльність.

Як повідомляється на сайті МЕРТ, Рада є постійним консультаційно-дорадчим органом міністерства, його основні завдання - підготовка пропозицій і рекомендацій з формування і підвищенню ефективності державної політики у сфері туризму і курортів, розробка і впровадження ефективної моделі управління цієї сфери.

До складу ради увійшли керівники місцевих органів влади і органів місцевого самоврядування, уповноважені з питань розвитку туризму і курортів.

Перше засідання Ради планують провести в Ужгороді 18-19 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна надала усі деталі щодо своїх потреб ППО під час "Коаліції охочих" - Зеленський

Зеленський закликав учасників Коаліції охочих допомогти фінансувати необхідний обсяг імпорту газу

Обмеження постачання е/е для населення діятимуть у суботу з 7:00 до 23:00, для промспоживачів - на ранкову годину менше

Чоловік, що помер у розподільчому пункті у Києві, сам "втратив свідомість, впав і вдарився головою об тверду підлогу" – заява ТЦК та СП та 71 ОЄБ ДШВ

Укроборонпром поглиблює співпрацю з Rheinmetall в ремонті бойових машин - гендиректор

Кількість евакуйованих з прифронтових територій за тиждень становить 4 тис. осіб – Мінрозвитку

Єрмак обговорив с генсекретарем з нацбезпеки Японії ситуацію на фронті та атаки РФ по цивільним та інфраструктурі

Третій армійський корпус цілком знищив механізовану колону окупантів біля Ставків під Лиманом

Проєкт нового правопису української мови розглянуть до кінця 2025 року - Стефанчук

Понад 600 тис. українців отримають продовження відстрочок автоматично - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА