Інтерфакс-Україна
13:26 16.02.2016

У НАТО вважають Росію винуватицею конфлікту з Туреччиною

1 хв читати
У НАТО вважають Росію винуватицею конфлікту з Туреччиною

З точки зору НАТО, конфлікт з Туреччиною спровокований у зв'язку з неодноразовим порушенням повітряного простору цієї країни російськими військовими літаками, заявив у вівторок у Баку спецпредставник НАТО із питань Південного Кавказу і Центральної Азії Джеймс Аппатурай.

"Якщо говорити більш детально, то приводом стало неодноразове порушення російськими військовими літаками повітряного простору Туреччини, незважаючи на повторювані попередження", - сказав Дж.Аппатурай.

Він зазначив, що генеральний секретар НАТО закликав сторони вирішити проблемні питання і знизити взаємну напруженість.

"НАТО і Туреччина виступали з заявами, в яких йдеться про те, що Росія має припинити порушення повітряного простору Туреччини", - сказав Дж.Аппатурай. "Керівництво НАТО, а також всі країни альянсу націлені на прогрес у досягненні прозорості та зниженні ризиків на євроатлантичному просторі", - додав він.

За словами Дж.Аппатурая, сьогодні очевидний надзвичайно високий рівень військової активності в регіоні. Більшу частину відповідальності за це спецпредставник поклав на Росію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом "координацію позиції" щодо спільної роботи з США для припинення російської агресії

Зеленський обговорив із премʼєром Іспанії Санчесом необхідність врахування "спільної європейської позиції" на шляху до справедливого миру

Ворожий БпЛА поцілив у меблевий магазин у Харкові, є поранені - Терехов

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

Зеленський знов говорив із Макроном

Новим речником Міноборони став журналіст та телеведучий Дрималовський

РФ вимагає від України відмовитись від оборонної лінії в Донецькій області без гарантій, що бої не відновляться – ISW

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА