Інтерфакс-Україна
14:38 16.02.2016

ВР не підтримала законопроект, що дозволяє партіям виключати кандидатів з виборчих списків

1 хв читати
ВР не підтримала законопроект, що дозволяє партіям виключати кандидатів з виборчих списків

Верховна Рада не підтримала законопроект, який передбачає дозвіл партіям виключати кандидатів у народні депутати України з виборчого списку у багатомандатному окрузі після оголошення результатів виборів і до ухвалення рішення Центральної виборчої комісії про визнання їх обраними.

За законопроект №3700 про внесення змін до закону України про вибори народних депутатів України, що стосується виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку у багатомандатному окрузі, на засіданні у вівторок в першому читанні і в цілому проголосували 207 народних депутатів (за необхідного мінімуму в 226 голосів).

Законопроект передбачає дозвіл за рішенням з'їзду (збори, конференції) партії після оголошення результатів виборів виключати з виборчого списку кандидата в депутати.

Згідно з документом, кандидата можна виключити зі списку партії у будь-який час після дня виборів до ухвалення рішення ЦВК про визнання його обраним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 94% українських виробників готові до експорту - опитування Української ради зброярів

Трамп заявив, що ухвалив рішення по відправленню Tomahawk в Україну

Ще одна група ударних дронів суне на Харків - мер

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Ворожі удари спровокували пожежу у Харкові, даних щодо постраждалих не надходило

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

Україна сподівається на швидку реалізацію мирного плану Трампа щодо Сектору Гази

Шмигаль обговорив з міністром оборони Данії боротьбу з російськими дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА