Інтерфакс-Україна
18:27 16.02.2016

НЗФ у вівторок 24 рази обстріляли позиції сил АТО з гранатометів, мінометів і стрілецької зброї

1 хв читати
НЗФ у вівторок 24 рази обстріляли позиції сил АТО з гранатометів, мінометів і стрілецької зброї

У зоні проведення антитерористичної операції у вівторок, 16 лютого 2016 року, станом на 18:00 незаконні збройні формування (НЗФ) 24 рази обстріляли позиції українських військових, зокрема із застосуванням гранатометів та мінометів, повідомляє штаб АТО.

"Протягом сьогоднішнього дня проросійські бойовики 24 рази обстріляли позиції сил АТО. Окрім гранатометів і стрілецької зброї, противник дедалі частіше застосовує по наших укріпленнях міномети", - повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй офіційній сторінці у Facebook у вівторок увечері.

Як повідомляється, чотири рази НЗФ відкривали мінометний вогонь по опорних пунктах українських Збройних сил в районі Красногорівки.

Також із мінометів калібру 82 мм бойовики обстріляли позиції українках військових біля Чермалика, а в районі Кримського НЗФ застосували 120-міліметровий міномет і гранатомети.

"Зі стрілецької зброї та гранатометів різних систем кремлівські найманці відкривали вогонь по опорних пунктах Збройних сил України в Пісках, Опитному, Мар’їнці, Новгородському та Верхньоторецькому", - повідомляють у штабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок влучання по приватному будинку в Харкові загинула одна людина, ще одна поранена - Терехов

Унаслідок удару ворожого БпЛА по Харкову двоє постраждалих, серед них немовля — влада

Два ворожі "шахеди" влучили у приватний будинок і територію вищого навчального закладу в Київському районі Харкова - мер

Харків зазнає найпотужнішої атаки з початку повномасштабної війни, кількість постраждалих зросла до шести — Терехов

У Харкові під завалами в квартирах пошкодженої багатоповерхівки знаходяться люди - мер

Кількість постраждалих внаслідок атаки БпЛА на Харків зросла до трьох — Синєгубов

Трамп прокоментував удари дронів по аеродромах у РФ: "Вони дали привід піти і бомбити їх минулої ночі"

Влучання ворожих БпЛА зафіксовані в двох районах Харкова, є постраждалі - Синєгубов

Дніпро та Павлоград зазнали атаки "шахедів" - обладміністрація

США запровадили санкції проти мережі тіньового банкінгу Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА