Інтерфакс-Україна
11:42 17.02.2016

Житомирський аеропорт уперше прийняв середньомагістральний Airbus 320

1 хв читати
Житомирський аеропорт уперше прийняв середньомагістральний Airbus 320

Регіональний аеропорт "Житомир" прийняв другий літак за 25 років і вперше - середньомагістральний Airbus 320, який прибув в Україну з Киргизстану.

Як повідомляє портал zhitomir.info, о 12:10 16 лютого літак вилетів із Вінниці й о 13:00 прибув до Житомира.

За словами власника компанії Yanair та інвестора аеропорту Олексія Янчука, компанія, якій належить літак, входить до холдингу, учасником якого він є, літак прилетів на планове технічне обслуговування.

"Ми маємо замінити тут один із двигунів, після цього літак полетить далі", - розповів він.

Як повідомлялося, регіональний аеропорт "Житомир" після 25 років фактичного простою 29 січня прийняв перший технічний рейс літака Saab 340 авіакомпаній Yanair.

Як повідомив тоді директор аеропорту Сергій Будяк, таким чином покладено початок експлуатації аеродрому.

При цьому він додав, що тепер аеродром аеропорту може приймати літаки типу Ан-24, Saab 340. В майбутньому планується продовжувати реконструкцію аеропорту і розширення його потужностей.

С.Будяк також повідомляв, що аеропорт має намір навесні 2016 року направити в Кабінет Міністрів України документи про відкриття пункту пропуску через кордон аеропорту. Також є плани щодо подовження злітно-посадкової смуги (ЗПС) до 2,400 тис. м на 40 м із тим, щоб приймати літаки типу Airbus 320. На сьогодні довжина ЗПС аеропорту становить 1650 м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

13 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА