"Нафтогаз України" списав безнадійну заборгованість у IV кв. 2015 р. - МЕРТ

Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" в четвертому кварталі 2015 року списала безнадійну заборгованість, що суттєво вплине на фінпоказники компанії, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
"Поліпшення фінансових результатів НАК "Нафтогаз України" відбулося завдяки підвищенню тарифів для населення, яке здійснювалося в рамках переходу до ринкових цін на природний газ. Це дало змогу компанії завершити січень-вересень 2015 року з прибутком 0,2 млрд грн порівняно зі збитком - 60,2 млрд грн за відповідний період 2014 року. Цей результат не враховує списання безнадійної заборгованості, яке відбудеться наприкінці року", - йдеться в повідомленні.
У "Нафтогазі України" агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили списання безнадійної заборгованості в четвертому кварталі 2015 року, проте подробиць наразі не повідомили.