17:37 17.02.2016

Стартувало первинне кваліфікаційне оцінювання українських суддів

1 хв читати
Стартувало первинне кваліфікаційне оцінювання українських суддів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККС) у середу, 17 лютого, початку первинне кваліфікаційне оцінювання суддів, першими цю процедуру пройдуть 100 суддів, які подали заяви про обрання їх безстроково.

Як повідомляє прес-служба ВККС, Комісія сформувала п’ять груп, і 17 лютого перша група (20 осіб) складатиме анонімне тестування та виконуватиме практичне завдання. Через тиждень на першу групу очікує співбесіда з членами кваліфікаційної палати Комісії для обговорення суддівського досьє. Окрім вивчення показників роботи, також буде перевірена інформація щодо майна та статків судді, роз'яснює прес-служба.

Мета первинного кваліфікаційного оцінювання - встановлення можливості здійснювати суддею правосуддя, наголосили у ВККС.

Якщо суддя не пройде оцінювання, його направлять на навчання до Національної школи суддів України. Лише після повторного непроходження оцінювання суддя може бути рекомендований на звільнення з посади.

Після завершення оцінювання суддів, які претендують на обрання безстроково, Комісія почне оцінювати всіх суддів країни (близько 8 тис. осіб).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МВФ схвалив 3-й транш близько $900 млн для України за програмою EFF

Зеленський на зустрічі з Байденом має намір говорити про можливі результати 2024 року

Зеленський: війна Росії проти України – атака проти історичного повороту 1989 року

Російські війська за минулий день обстріляли вісім громад Сумської області

В ОДЕСІ ВИБУХИ, ПОПЕРЕДНЬО РОБОТА ППО - ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛИ

Умєров подякував Великій Британії та Норвегії за лідерство у створенні Коаліції морських сил та засобів на підтримку України

Єврокомісія у вівторок представить проєкт рішення про використання доходів від заморожених російських активів для потреб України

Польські перевізники перегородили дорогу на ПП "Дорогуськ" після заборони протесту

Посли країн ЄС відвідали Закарпаття - Матернова

Зеленський у США провів зустріч із главою Пентагону та головою Об'єднаного комітету начальників штабів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА