Інтерфакс-Україна
13:56 19.02.2016

На відновлення Донбасу необхідно щонайменше $1,5 млрд - представник Світового банку

1 хв читати
На відновлення Донбасу необхідно щонайменше $1,5 млрд - представник Світового банку

На відновлення Донбасу за мінімальною оцінкою необхідно $1,5 млрд, розглядається можливість створення спеціального трастового фонду, повідомила керівник програм із питання інфраструктури та сталого розвитку в Україні, Білорусі, Молдові групи Світового банку (СБ) Людмила Бутенко.

"Зараз ми дивимося, як можна залучити кошти, можливе створення певного трастового фонду, в який можна буде залучати інші недержавні кошти", - сказала Л.Бутенко журналістам у кулуарах консультацій із розробки концепції держпрограми щодо відновлення Донбасу в п'ятницю в Києві.

За її словами, група Світового банку оцінювала потреби програми з відновлення Донбасу. "Як повідомив мій колега Жан Мазурель (старший консультант Світового банку - ІФ), за мінімальною оцінкою, необхідно $1,5 млрд", - сказала Л.Бутенко.

Вона також нагадала, що, за інформацією керівництва Держагентства з питань відновлення Донбасу, нині агентство вже має $300 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА