Інтерфакс-Україна
13:05 20.02.2016

Тиждень в Україні завершиться зимово-весняною погодою з мокрим снігом та дощами

1 хв читати
Тиждень в Україні завершиться зимово-весняною погодою з мокрим снігом та дощами

Найближчої доби в Україні очікується прохолодна і волога погода, повідомляє Укргідрометцентр.

У західній частині країни мокрий сніг і дощ, на решті територій без істотних опадів. Вітер переважно південно-західний, 5-10 м/с.

Температура повітря вночі 1-6° морозу, у північно-східних областях 4-9° морозу, вдень 0-5° тепла, на Прикарпатті 6-8°.

У Києві - вранці, вдень мокрий сніг і дощ, температура повітря вночі 2-4° морозу, вдень 1-3° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 21 лютого найвища температура була +10,4 у 2014 р., найнижча -22,1 в 1929 р.

В Україні 22 лютого - дощі, вночі та вранці, крім західних областей, із мокрим снігом. Вітер південний і південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, у Карпатах 30-35 м/с.

Підвищення температури вночі до 2° морозу – 3° тепла, в західних областях до 5° тепла; вдень до 4-9° тепла, у західних, південних областях та на Вінниччині до 10-13°, на півдні Одеської області до + 16°.

У Києві – дощ, вночі та вранці з мокрим снігом, температура повітря вночі 0-2° тепла, вдень 7-9° тепла.

ОСТАННЄ

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

Буданов про справу "Мідас": антикорупційні органи відмінно спрацювали, викривши незаконну схему

Україна матиме нове переговорне вікно з РФ у квітні у разі нормального проходження зими – директор фонду ПЖ Чмут

ПА ОБСЄ приєдналася до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Україна та Литва узгодили перелік спільних науково-дослідних проєктів на 2026–2027рр

Поранений через атаку ворожого дрона помер у лікарні – Херсонська ОВА

Зеленський та Макрон взяли участь у форумі з питань спільного виробництва дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА