Інтерфакс-Україна
17:11 22.02.2016

У Харкові відкрили пам'ятний знак загиблим у результаті теракту біля Палацу спорту

2 хв читати
У Харкові відкрили пам'ятний знак загиблим у результаті теракту біля Палацу спорту

У Харкові біля Палацу спорту відкрито пам'ятний знак чотирьом загиблими унаслідок теракту, що стався 22 лютого 2014 року.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", настоятель храму Івана Богослова отець Віктор Маринчак відслужив панахиду за загиблими, після чого їхні родичі та активісти відкрили пам'ятний знак.

"Хочу сказати спасибі всім людям, які підтримували нас весь цей рік. Підтримували словом, справою, спогадами про наших улюблених і близьких людей. Спасибі за те, що ви пропускаєте чужий біль через своє серце. Це допомагає нам далі жити", - сказала Марина Толмачова, вдова одного з координаторів місцевого Євромайдану Ігоря Толмачова, який загинув унаслідок теракту.

До пам'ятного знака поклали квіти та встановили біля нього запалені лампадки.

Як повідомлялося, 22 лютого 2014 р. вдень біля Палацу спорту у Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності стався вибух. Унаслідок теракту загинули дві людини (зокрема і один з координаторів місцевого Євромайдану Ігор Толмачов), було поранено 11 осіб. Згодом двоє померли в лікарні.

За фактом вибуху до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про порушення кримінальної справи за ст. 258 Кримінального кодексу України (теракт). Розслідування доручено СБУ за підслідністю.

26 лютого 2014 р. в рамках антитерористичних заходів співробітниками Служби безпеки України затримано троє жителів області у підозрі в скоєнні теракту 22 лютого 2014 р.

Усім трьом оголошено підозру у ч. 3 ст. 258 (терористичний акт) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України.

22 квітня 2014 р. обвинувальний акт було передано до Фрунзенського суду Харкова. Зараз суд перебуває на стадії вивчення матеріалів справи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На референдум може бути винесено лише питання щодо підтримки мирної угоди - Стефанчук

Буданов і керівництво Ради беруть участь у консультаціях щодо військово-політичного блоку - Умєров

Зеленський подякував українській команді за ґрунтовний підхід до перемовин у рамках зібрання радників з нацбезпеки

Зеленський: Рішення щодо нових очільників адміністрацій 5 областей будуть завтра

Ротація керівництва Міноборони наразі недоцільна і Малюк на своєму місці, вважає нардеп Костенко

Інтеграція України до ЄС є одним із наріжних елементів "Пакету процвітання" - Качка

Умєров: Радники з нацбезпеки розглядають економічний трек, Віткофф долучився по відеозв’язку

Російський дрон убив цивільного чоловіка на Сумщині

У Харкові під завалами можуть перебувати п'ять осіб

СБУ під керівництвом Малюка має відчутний вплив на стійкість оборони України – Драпатий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА