Інтерфакс-Україна
18:55 22.02.2016

МЕРТ вирішив провести засідання робгрупи з проблем експорту в РФ без преси

1 хв читати
МЕРТ вирішив провести засідання робгрупи з проблем експорту в РФ без преси

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) вирішило провести засідання робочої групи з проблем експорту в Російській Федерації без участі преси, повідомила заступник міністра-торговий представник України Наталія Микольська.

"Почали відвертий діалог з нашими експортерами щодо проблемних питань з експорту та транзиту РФ. Ще раз наголошуємо: жодних ЗМІ, ніяких заяв, зайвих рухів", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначила торговий представник України, зараз украй важливо забезпечити захист інтересів експортерів та перевізників.

Журналісти до зали засідань не були допущені.

Засідання робочої групи в рамках Ради з просування експорту було анонсовано 17 лютого. На нього були запрошені представники підприємств-експортерів, асоціацій та об'єднань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Педагогіка, управління та ІТ - найпопулярніші спеціальності для вступу до магістратури у 2025 р.

Москва інформує про домовленість щодо проведення найближчими днями зустрічі Трампа і Путіна

Прокуратура повернула державі десятки гектарів землі довкола Музею народної архітектури в Пирогові

РФ продовжує інформаційну кампанію з дискредитації процесу обміну полоненими – ЦПД

Обленерго планують заживити знеструмлених через негоду абонентів у дев'яти областях до кінця доби

Кабмін унормував термін "територія, прилегла до об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона"

Уряд вніс зміни у структуру Секретаріату Кабміну

Зеленський анонсував у четвер розмови з європейськими колегами, а також комунікацію на рівні радників з питань нацбезпеки

ДБР наголошує: можливість для СЗЧ повернутися на службу зі збереженням статусу та виплат діє до 30 серпня

Україна і Естонія домовились оновити угоду про соцзабезпечення між країнами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА