Інтерфакс-Україна
12:16 23.02.2016

Іменну зброю в нагороду від міністра отримують лише військові, які виявили мужність, і цивільні, які допомагають у зміцненні оборони - Міноборони

1 хв читати
Іменну зброю в нагороду від міністра отримують лише військові, які виявили мужність, і цивільні, які допомагають у зміцненні оборони - Міноборони

В Міністерстві оборони України роз'яснили порядок нагородження відзнаками, зокрема іменною зброєю.

"Рішення про нагородження приймає міністр оборони. Нагородження здійснюється за видатні заслуги в забезпеченні обороноздатності України, недоторканності її держкордону, підтримки високої бойової готовності військ, зміцненні нацбезпеки, боротьбі із злочинністю, захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина, за бездоганну багаторічну службу, зразкове виконання військового і службового обов'язку, виявлені при цьому честь і доблесть", - ідеться в повідомленні, розміщеному на сайті відомства у вівторок.

У Міноборони зазначають, що понад 95% вказаних нагород вручено військовослужбовцям і співробітникам ЗС України, які виявили мужність і героїзм під час виконання бойових завдань в антитерористичній операції.

"Інші нагороджені особи - це волонтери, які всебічно допомагали ЗСУ, рятували поранених, брали активну участь у реформуванні й розвитку української армії, а також представники громадськості й посадовці, які зробили вагомий внесок у зміцнення нацбезпеки та обороноздатності держави", - зазначено в повідомленні.

Раніше журналіст Христина Малазонія написала на своїй сторінці у Facebook, що глава Міноборони Степан Полторак нагородив іменною зброєю прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, міністра юстиції Павла Петренка, главу МВС Арсена Авакова, секретаря РНБО Олександра Турчинова, помічника президента Олексія Горащенкова, главу Державної казначейської служби Тетяну Слюз, а також прокурорів, суддів і народних депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд в Азербайджані засудив колишнього "вагнеровця" до реального терміну за участь у війні проти України

Зеленський: після Брюсселя Умєров і Гнатов готуватимуть зустріч із представниками Трампа в США

Більше 20 тис незаконних рекламних конструкцій демонтовано в Києві з початку року – КМДА

"Суспільне" оголосило перелік фіналістів нацвідбору "Євробачення-2026"

Рада розгляне держбюджет-2026 в середу після компромісу щодо вчителів та 4% ПДФО місцевих бюджетів – Підласа

Нафтопровід "Дружба" знов підірвали в РФ - джерела

Найближчими днями в Україні збережеться температура вище нуля, місцями невеликий дощ

Туреччина докладає максимальних зусиль для завершення війни в Україні - Ердоган в розмові з Макроном

Захисники півдня України за добу знищили півсотні одиниць озброєння та військової техніки противника та 273 окупанти

Бельгія виступає проти репараційного кредиту Україні з основою росактивів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА