Інтерфакс-Україна
19:12 24.02.2016

Кабмін створив Нацагентство з розшуку та повернення корупційних активів

1 хв читати
Кабмін створив Нацагентство з розшуку та повернення корупційних активів

Кабінет Міністрів України під час засідання в середу ухвалив постанову про створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими корупційним шляхом.

"Парламент ухвалив низку законів, які були ініційовані урядом, з посилення антикорупційного законодавства. Тому зараз уряд виконав свій обов’язок і ухвалив постанову про створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку і управління активами, отриманими корупційним шляхом", - цитує міністра юстиції України Павла Петренко прес-служба Мінюсту в середу.

За його словами, аналогічні органи є в усіх країнах Європейського союзу. Вони мають можливість оперативно на запит слідчого отримати інформацію про кошти, майно й інші закордонні активи осіб, які підозрюються в скоєнні злочину.

П. Петренко також поінформував, що Кабінет Міністрів звернувся до Верховної Ради з проханням якнайшвидше подати своїх представників в конкурсній комісії з добору членів агентства.

Міністр юстиції також повідомив, що уряд ухвалив проект рішення про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцем I-III категорій і інших прирівняних до них посад.

Також, за словами П.Петренка, Кабмін затвердив розпорядження про припинення надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно органами Мінюсту у зв'язку з передачею цих функцій місцевими органами влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

Президент призначив двох членів ВРП

Верховний суд залишив у силі заочний вирок пропагандисту — фронтмену гурту "Джанго"

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

Космічні туристи, які здійснили суборбітальний політ на американському кораблі, повернулися на Землю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА