Бойовики й далі обстрілюють сили АТО із 120-мм і 82-мм мінометів

З 18.00 четверга, 25 лютого, по 6.00 п'ятниці бійці Збройних сил України зафіксували 10 обстрілів своїх опорних пунктів з боку бойовиків, повідомляє прес-центр штабу антитерористичної операції на Донбасі.
"Порушуючи домовленості, російські найманці продовжують обстрілювати позиції наших військ з мінометів. Зокрема, біля Майорська ворог вів вогонь з 120-мм міномета, а в районі Зайцевого - з міномета калібру 82 мм. Неприцільний мінометний обстріл бойовики вели у напрямку наших укріплень біля Красногорівки і Широкиного, також в районі Красногорівки найманці відкрили вогонь з БМП", - зазначено в інфомації, оприлюдненій на сторінці прес-центру у "Фейсбук" в п'ятницю вранці.
Опорні пункти українських військ у районі Мар’їнки, Опитного, Майорська і Зайцевого бойовики обстрілювали із стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів і гранатометів різних систем.
"Неприцільний вогонь із стрілецької зброї та автоматичних гранатометів терористи вели у напрямку опорних пунктів поблизу Авдіївки, Пісків, Новгородського і Луганського", - зазначено в інформації.
Опівночі, заявляють у прес-центрі штабу АТО, бойовики знизили свою активність.