10:15 26.02.2016

"Інтер" просить Порошенка захистити телеканал від тиску

1 хв читати
"Інтер" просить Порошенка захистити телеканал від тиску

Телеканал "Інтер" звернувся до президента України Петра Порошенка у зв'язку з блокуванням роботи телеканалу "Цивільним корпусом "Азов", яке "Інтер" розцінює як тиск.

У зверненні, розміщеному на сайті "Інтера", вказується, що 25 лютого група осіб, що представилася представниками різних громадських організацій, зокрема "Громадським корпусом "Азов", в кількості близько 50 осіб, оточили будівлю телеканалу, блокувавши виїзди і в'їзди.

"В результаті була зірвана робота знімальних груп, які повинні були виїжджати на зйомки. Співробітники телеканалу не мали можливості потрапити на роботу. Блокування роботи телеканалу тривало понад дві години", - зазначено у зверненні.

Крім того, "Інтер" стверджує, що особи, які брали участь у блокуванні роботи телеканалу, "намагалися проникнути на територію "Інтера", кидали на територію телеканалу будівельне сміття, замалювали будівлю телеканалу чорною фарбою".

"Вважаємо, що цими діями особи, що блокували роботу телеканалу, чинили психологічний тиск на співробітників телеканалу", - йдеться у зверненні.

"Інтер" просить главу держави "не залишити цю ситуацію без уваги і сприяти недопущенню блокування роботи найбільшого в країні телеканалу, дати правову оцінку події".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Рубіо прибув до Саудівської Аравії для участі в переговорах з Україною

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА