Інтерфакс-Україна
11:26 26.02.2016

Підйом світової економіки зберігається, незважаючи на збільшені ризики - Лагард

2 хв читати
Підйом світової економіки зберігається, незважаючи на збільшені ризики - Лагард

Підйом світової економіки продовжується, незважаючи на збільшені ризики, заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард, виступаючи на конференції Інституту міжнародних фінансів (IIF) у рамках зустрічі глав фінансових відомств держав G20.

Серед основних загроз для світової економіки К.Лагард відзначила геополітичні ризики, відтік капіталів із деяких ринків, а також падіння цін на сировину.

"Наразі ми вважаємо, що ймовірність матеріалізації цих ризиків трохи збільшилася, однак зростання економіки триває", - цитує главу МВФ агентство Bloomberg.

За словами К. Лагард, китайська економіка проходить період зміни балансу зростання ВВП на користь сфери послуг і споживання, і МВФ рекомендував Китаю встановити цільовий показник зростання економіки на рівні 6-6,5%.

Влада КНР раніше цього місяця встановили орієнтир підйому ВВП на 2016 рік на рівні 6,5-7%, що нижче цільового показника 2015 року в 7%.

К.Лагард зазначила, що ефективність заходів кредитно-грошової політики світових центробанків, зокрема найбільш інноваційних заходів, скорочується.

Раніше цього тижня МВФ закликав країни G20 вжити термінових заходів для підтримки глобальної економіки і зниження ризиків, відзначивши погіршення економічних перспектив у світі. Зокрема, МВФ вважає за необхідне нарощування бюджетного стимулювання і проведення структурних реформ державами.

За словами К. Лагард, країни emerging markets стикаються з різними видами проблем. Кілька держав, залежних від сировинного сектора, вже звернулися по допомогу до фонду, зазначила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР розслідує справу щодо можливого впливу фігурантів справи "Мідас" на Бюро, нікого з працівників не відсторонено, стверджують у відомстві

Заяви росіян про "захоплення Сіверська" не відповідають дійсності – ОК "Схід"

Найближчими днями в Україні ще потеплішає, натомість майже скрізь дощі, на сході з мокрим снігом

Обговорювана "мирна угода" включає вступ України до ЄС у 2027 році, захист за зразком статті 5 НАТО та "обмін територіями" – ЗМІ

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, який напав на військовослужбовця РТЦК з кухонною сокирою

Розпочала роботу Дорадча рада при Агентстві відновлення України

Нардепи пропонують Раді звільнити міністра освіти

Внаслідок обстрілу є знеструмлені споживачі в Миколаївській і Харківській областях – "Укренерго"

Нечисленний мітинг проти голови Держфінмоніторингу Проніна проходить під стінами Ради

СБУ арештувала в Одеському порту судно "тіньового" флоту РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА