Інтерфакс-Україна
11:10 01.03.2016

Поліція України пропонує супровід вантажівок РФ територією країни на платній основі

1 хв читати
Поліція України пропонує супровід вантажівок РФ територією країни на платній основі

Поліція України готова супроводжувати російські вантажівки з української території за 1170 гривень, йдеться в повідомленні Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АСМАП).

"Є можливість замовити супровід транспортних засобів російських перевізників на території України силами Дорожньо-патрульної служби МВС України", - йдеться в повідомленні.

"Вартість супроводу одного транспортного засобу з території України від пункту в'їзду до пункту виїзду, незалежно від кількості областей, якими проходить маршрут, становить 1170 українських гривень", - повідомляє АСМАП.

Офіційний курс Нацбанку України на 1 березня - 27,09 грн ./$ 1, відповідно вартості послуги становить $ 43,19 за поточним курсом.

Як повідомлялося раніше, 26 лютого лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив про відновлення всеукраїнської акції з блокування переміщення російських вантажних автомобілів територією України.

Того ж дня міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що спроби блокування активістами транзитного переміщення через Україну вантажівок із російською реєстрацією матимуть лише негативні наслідки для країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА