Інтерфакс-Україна
10:59 02.03.2016

Україна з настанням весни знизила імпорт газу зі Словаччини вчетверо

2 хв читати
Україна з настанням весни знизила імпорт газу зі Словаччини вчетверо

Україна 1 березня 2016 року скоротила імпорт природного газу зі Словаччини до 9,7 млн куб. м, тоді як протягом лютого його постачання за цим напрямком становили 37-39 млн куб. м на добу.

За оперативними даними оператора газотранспортної системи Словаччини Eustream, заявка на імпорт газу в Україну 2 березня становить 10,1 млн куб. м.

За даними ПАТ "Укртрансгаз", на ранок середи добовий режим імпорту газу з країн ЄС становить 11,5 млн куб. м.

Як повідомлялося, Україна в січні-лютому 2016 року скоротила імпорт природного газу в 1,9 раза (на 1,953 млрд куб. м) порівняно з аналогічним періодом 2015 року - до 2,167 млрд куб. м. Увесь газ у 2016 році був поставлений з Європи.

Україна в 2015 році скоротила імпорт природного газу на 15,9% (на 3,1 млрд куб. м) порівняно з 2014 роком - до 16,4 млрд куб. м.

Імпорт газу з Європи за підсумками минулого року становив 10,3 млрд куб. м, що у 2,1 раза більше, ніж у 2014-му (5 млрд куб. м). Зокрема, імпорт із боку Словаччини становив 9,7 млрд куб. м, Угорщини - 0,5 млрд куб. м, Польщі - 0,1 млрд куб. м.

Імпорт Україною газу з боку Росії в 2015 році становив 6,1 млрд куб. м, що у 2,4 раза менше, ніж за підсумками 2014 року (14,5 млрд куб. м).

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 167 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Рубіо: Трамп не вважає зустріч на Алясці поступками Путіну

Голова СБУ: НАБУ сприяє слідству по детективам, ми не перешкоджаємо їх реалізаціям

Рубіо обговорив з Лавровим підготовку до саміту на Алясці

Голова СБУ: збільшення чисельності "Альфи" означає збільшення кількості знищеної ворожої техніки і живої сили ворога

Трамп і Венс у середу проведуть онлайн-зустріч з Зеленським - ЗМІ

Голова СБУ про Кримський міст: військової логістики там немає, це аварійна конструкція

Голова СБУ про курйози спецоперації "Павутина": хотіли раніше, але водії "зайшли в запій"

Трамп зустрінеться з Путіним на Алясці віч-на-віч, підсумкова пресконференція ще узгоджується – Білий дім

СБУ уразила понад 200 об'єктів у глибокому тилу РФ, є певні ноу-хау, які летять за 700 км - Малюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА