Інтерфакс-Україна
11:50 02.03.2016

У Мінську розпочалося засідання учасників тристоронньої контактної групи

1 хв читати
У Мінську розпочалося засідання учасників тристоронньої контактної групи

У Мінську (Білорусь) розпочалося засідання учасників тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, повідомила прес-секретар представника України в тристоронній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

"У Мінську розпочалося засідання учасників тристоронньої контактної групи", - написала Д.Оліфер на своїй сторінці у Facebook у середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сумська громада зазнала атаки ворожих дронів, зафіксовано влучання в інфраструктуру

ДБР встановлює обставини ДТП за участі нардепа Саламахи

Понад 800 тис. абонентів у Києві без світла, Міненерго спрямувало додаткові 50 тонн дизелю для роботи генераторів - Шмигаль

Через обстріли ситуація з електро- і теплопостачанням у Деснянському районі залишається складною - ДТЕК

У ДТП загинув нардеп від "Слуги народу" Орест Саламаха

Росіяни атакували в неділю Миколаївщину, п'ятеро постраждалих

Тихановська у Вільнюсі публічно назвала Зеленського символом боротьби за демократію

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні зусилля з відновлення безпеки в Європі

"Укренерго" в понеділок продовжуватиме застосовувати обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Єрмак поновив право на адвокатську діяльність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА