Інтерфакс-Україна
09:40 03.03.2016

Польська авіакомпанія LOT відкрила регулярні авіарейси Харків - Варшава

2 хв читати
Польська авіакомпанія LOT відкрила регулярні авіарейси Харків - Варшава

Авіакомпанія LOT (Польща) почала виконувати прямі регулярні авіарейси за маршрутом Харків - Варшава.

"Польща робить все можливе, щоб допомогти Україні на її шляху до спільної європейської інтеграції. Щоб побудувати спільний дім, потрібні цеглини. І я абсолютно впевнений: відкриття рейсу є дуже важливим цеглинкою в будівництві нашого спільного дому", - сказав журналістам заступник міністра закордонних справ Польщі Ян Дзедзичак.

Рейси Харків - Варшава виконуватимуться п'ять разів на тиждень на літаках Embraer. Щопонеділка, щоп'ятниці та щонеділі рейси до Варшави вирушатимуть о 14:40, щосереди і щочетверга - о 18:00. Час вильоту з Харкова заплановано таким чином, щоб пасажирам було доступно якомога більше рейсів до міст Північної Америки та Європи.

Польська авіакомпанія LOT - одна з найстаріших авіакомпаній у світі (існує з 1929 року). Забезпечує перельоти майже за 60 маршрутами через аеропорт у Варшаві майже 5 млн пасажирів щороку. LOT пропонує прямі далекомагістральні рейси до США, Канади та Китаю.

Харківський аеропорт має злітно-посадочну смугу завдовжки 2220 м і завширшки 50 м. На його території розташовані два пасажирські термінали з пропускною спроможністю 100 і 650 осіб/год.

Аеропортом через компанію "Нью Системс АМ" управляє компанія DCH, створена на базі активів, що раніше мали неформальну назву "група УкрСиббанку", після того як два партнери цієї групи - Олександр Ярославський і Ернест Галієв - вирішили їх розділити.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА