Інтерфакс-Україна
16:38 03.03.2016

"Укроборонпром" передав армії першу партію українських мінометів 120-мм калібру "Молот"

2 хв читати
"Укроборонпром" передав армії першу партію українських мінометів 120-мм калібру "Молот"

ПАТ "Завод Маяк" (Київ), що входить до держконцерну "Укроборонпром", відвантажив військовим першу партію нових українських мінометів 120-мм калібру М120-15 "Молот", повідомляє прес-служба держконцерну.

Напередодні відправки в армію нове артилерійське озброєння успішно пройшло приймально-здавальні держвипробування Міноборони на полігоні в Гончарівському (Чернігівська обл.) та прийнято на озброєння ЗСУ.

"Новий міномет зібрав багато позитивних відгуків від військових і технічних фахівців. Тепер він зможе показати свої потужні можливості в умовах реальних бойових дій. Завод "Маяк" готовий повністю задовольнити потреби армії в цьому озброєнні", - цитує прес-служба директора ПАТ "Маяк" Олександра Перегудова.

Український 120-мм міномет "Молот" створений на основі радянського пересувного міномета 2Б11. Міномет оснащений сучасним прицілом MUM 706M, має спеціальний запобіжник на дульній частині від подвійного заряджання. Вага у бойовому положенні - 210 кг. Скорострільність міномета - 12 вистр./хв, дальність ураження ворожих цілей – понад 7 км.

Для стрільби з 120-мм міномета застосовуються осколково-фугасні міни усіх модифікацій від будь-яких 120-мм мінометних систем.

За даними, озвученими раніше розробником, 120-мм "Молот" відповідає завданням імпортозаміщення: нова артилерійська зброя створена з використанням тільки українських матеріалів і комплектуючих.

ПАТ "Завод "Маяк" спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння й військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт із розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Заводом розроблені спеціальні бойові модулі для імпортних бронемашин HMMWV і Saxon.

ОСТАННЄ

Ракетний удар по Дніпру та обстріли Нікопольщини спричинили пожежу, пошкодження будівлі місцевих мешканців та авто рятувальників

Велика Британія і США підпишуть "проривну" технологічну угоду під час візиту Трампа

Запорізька область зазнала 475 ударів окупантів за добу, пошкоджено житлові будинки — ОВА

Окупанти за добу втратили 880 осіб та 102 од. спецтехніки - Генштаб

14 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Рубіо обговорить із Нетаньягу можливу анексію Ізраїлем частини Західного берега – ЗМІ

ВМС ЗС в ніч на 11 вересня уразили комунікаційний вузол ЧФ РФ у Севастополі

Чернігівщина облаштовує антидроновий захист доріг на кордоні з Росією

На Київщині пошкоджено залізничну інфраструктуру: поїзди курсують в об’їзд, трьом жінкам надана медична допомога – Калашник

Поїзд №73 Харків – Перемишль вирушив зміненим маршрутом, очікується затримка щонайменше на 4 години — УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА