16:25 04.03.2016

Росія проводить "зачистки" командирів підрозділів "1-го армійського корпусу ДНР"

1 хв читати
Росія проводить "зачистки" командирів підрозділів "1-го армійського корпусу ДНР"

В Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України стверджують, що ГРУ і ФСБ Російської Федерації проводять "зачистки" командирів незаконних збройних формувань, що входять до складу так званого "1-го армійського корпусу ДНР".

"На тимчасово окупованих територіях Донецької області почалася нова хвиля "зачисток" ненадійних командирів підрозділів 1-го армійського корпусу. Зокрема, окремого штурмового загону "Спарта", окремого розвідувального батальйону "Сомалі" і 11-го окремого мотострілкового полку "Схід", - сказав представник ГУР Міноборони Вадим Скибицький на брифінгу в п'ятницю в Києві.

За його словами, надалі на посаді командирів цих незаконних збройних формувань призначаються кадрові російські офіцери.

В.Скибицький зазначив, що в "зачистках" беруть участь підрозділи звідного оперативного загону ГРУ Генштабу ЗС РФ і ФСБ Росії, у яких є "прямі вказівки" на фізичне знищення осіб, які намагаються чинити опір.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА