Інтерфакс-Україна
11:01 05.03.2016

За минулу добу бойовики 50 разів обстріляли позиції українських військових на Донбасі

1 хв читати

За минулу добу бойовики 50 разів обстріляли позиції українських військових на Донбасі, 42 із них було скоєно на донецькому напрямку, повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в «Фейсбуці» в суботу вранці.

Із другої половини дня бойовики активізувалися на всій лінії розмежування і з мінометів різних калібрів обстрілювали опорні пункти Збройних сил України. 76 мін ворог випустив по укріпленнях у районі Чермалика і 45 мін поблизу Зайцевого. Під мінометним вогнем противника виявилися позиції поруч із н.п Красногорівка, Майорск і Старогнатівка.

Українські укріплення неподалік Авдіївки, Пісків, Луганського, Зайцевого, Майорська, Троїцького, Попасної та Богуславського бойовики обстрілювали з гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї.

Із півночі активний вогонь противника зменшився. Зафіксовано поодинокі обстріли позицій поблизу Майорська і Пісків.

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 143 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Україна і Канада обговорили питання підтримки ветеранів та посилення санкційного тиску на РФ - Свириденко

Масована атака РФ на Сумщину триває майже добу, зафіксовані влучання в Сумській і Роменській громадах

Німеччина підтримує надання Україні гарантій безпеки, наближених до рівня членства в НАТО

Сибіга про допис Сіярто: Енергетична безпека Угорщини у ваших власних руках

Голова МЗС Словаччини: Україна шкодить своїм інтересам, адже ризикує залишитися без пального

Через ракетний удар РФ знеструмлено населені пункти Сумського району – ОВА

На Дніпропетровщині поліція застрелила чоловіка, який з ножем напав на людей, рятувальників і правоохоронців

У Києві в понеділок запровадять тимчасові обмеження руху через візит іноземних делегацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА