Інтерфакс-Україна
12:59 10.03.2016

Порошенко проводить зустріч із Вселенським патріархом Варфоломієм

1 хв читати
Порошенко проводить зустріч із Вселенським патріархом Варфоломієм

Президент України Петро Порошенко у четвер проводить зустріч із Вселенським (Константинопольським) патріархом Варфоломієм I у Стамбулі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", зустріч відбувається у рамках офіційного візиту глави Української держави до Турецької Республіки. Разом з П. Порошенком на зустрічі з Константинопольським патріархом присутня його дружина Марина Порошенко, а також члени української делегації - віце-прем'єр Геннадій Зубко, глава МЗС Павло Клімкін, заступники глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв та Ростислав Павленко.

Очікується, що після зустрічі П. Порошенко поспілкується з українськими ЗМІ.

Як відомо, Константинопольський патріархат прийняв у 1995 р. під свою юрисдикцію єпископів та духовенство УПЦ в США і УПЦ у Канаді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінляндія почала приховувати експорт озброєнь — ЗМІ

Адміністрація Трампа скоротила звіти про права людини – ЗМІ

США оновили офіційну позицію щодо походження COVID-19, Білий дім схиляється до версії про лабораторний витік

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА