16:47 11.03.2016

Бойовики обстріляли в Мар’їнці робітників, які здійснюють відновлювальні роботи

1 хв читати

Бойовики "ДНР" обстріляли цивільних осіб, що здійснюють відновлювальні роботи газопроводу Мар’їнка-Красногорівка, повідомляє прес-служба української сторони Спільного центру з координації та контролю (СЦКК).

"Бойовики НЗФ із не підконтрольної українській владі території 11 березня обстріляли цивільних осіб, що здійснювали ремонтно-відновлювальні роботи на газопроводі Мар’їнка-Красногорівка. Обстріли ремонтної бригади були здійснені близько 10:00 з великокаліберного кулемета та снайперської гвинтівки та близько 12:00 - із гранатомета (РПГ)", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook.

Українська сторона СЦКК зазначає, що цивільні особи не постраждали, проте були вимушені повністю припинити заплановані роботи й сховатися в траншеї, оскільки виникла реальна загроза їхньому життю.

У Спільному центрі також поінформували, що від початку березня із застосуванням стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, підствольних гранатометів і снайперських гвинтівок бойовики здійснили 19 обстрілів працівників ремонтно-відновних бригад у районі Мар’їнки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

В угоді про копалини - один із пунктів про гарантії безпеки, вона має бути підписана міністрами – Зеленський

Єрмак обговорив з радником прем’єр-міністра Великої Британії продовження підтримки України

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

Угоду про мінерали скоріш за все треба буде імплементувати - голова комітету з питань зовнішньої політики

Конституційний суд попередньо відмовив Коломойському в оскарженні норм "антиколомойського" закону

Морський порт і НПЗ у російському Туапсе атакували дрони ГУР – джерело

Президент KSE Милованов: в Міносвіти не сприймають серйозно пропозицію про приватизацію Києво-Могилянської академії

Прем'єр Румунії підтримав підвищення витрат на оборону, але проти відправки військ в Україну

В Румунії затримали проросійського кандидата в президенти Джорджеску

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА