Інтерфакс-Україна
10:48 12.03.2016

Мінфін України погодив концепцію держпрограми реформування вугільної галузі - Міненерговугілля

1 хв читати
Мінфін України погодив концепцію держпрограми реформування вугільної галузі - Міненерговугілля

Міністерство фінансів України погодило концепцію Державної цільової програми реформування вугільної галузі до 2020 року, документ передано на розгляд уряду, повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

"Якомога швидше ухвалення зазначеного проекту концепції урядом надасть можливість розпочати роботи з розробки Державної цільової програми реформування вугільної галузі до 2020 року, до яких будуть залучені фахівці обласних держадміністрацій, на територіях яких розташовані підприємства вугільної галузі, Мінсоцполітики, галузевих профспілок та інших установ", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, глава Міненерговугілля Володимир Демчишин вважає неможливою приватизацію шахт і пропонує інвесторам конкретні лави.

Лише в першому півріччі 2015 року збитки держшахт становили близько 2 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сподівання Путіна добитися поступок на переговорах за посередництва Туреччини марні - Більдт

Путін запропонував Україні замість припинення вогню - переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Путін запропонував Україні прямі переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Щоб рухатися вперед потрібне припинення вогню – Держдепартамент США

США погодили передання Україні Німеччиною ракет до "Патріотів" і артилерійських боєприпасів великої дальності - ЗМІ

СБУ затримала кримінального авторитета Олійника на прізвисько Умка - ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Лідери Коаліції охочих домовилися про санкції у разі відмови РФ від припинення вогню - Зеленський

ТЕКСТ: Спільна заява лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за підсумками зустрічі в Києві

Зеленський і Макрон підсумували засідання Коаліції охочих на двосторонній зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА