Інтерфакс-Україна
19:49 15.03.2016

Лікарі німецької клініки "Шаріте" погодилися оглянути Савченко, долучитися до її медичного захисту готові також медики МКЧХ - Порошенко

1 хв читати
Лікарі німецької клініки "Шаріте" погодилися оглянути Савченко, долучитися до її медичного захисту готові також медики МКЧХ - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що лікарі клініки "Шаріте" (Німеччина) погодилися здійснити візит до Російської Федерації з метою медичного огляду утримуваної в російському СІЗО української льотчиці та народного депутата Надії Савченко.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, під час зустрічі з адвокатами Н.Савченко Іллею Новіковим, Миколою Полозовим та Марком Фейгіним у вівторок у Києві П.Порошенко зазначив, що завершено консультації з Німеччиною та є згода лікарів клініки "Шаріте" здійснити візит до Росії та провести медичний огляд Н.Савченко.

Глава держави також наголосив, що Україна підключила Міжнародний комітет Червоного Хреста, "і до медичного захисту Н.Савченко готові долучитися фахівці цієї організації".

Президент ще раз наголосив, що готовий використовувати всі свої конституційні повноваження для того, щоб забезпечити повернення українки додому.

"Я готовий зробити все для того, щоб повернути Надію в Україну живою і здоровою. Ми її дуже чекаємо. Це сьогодні стало надзвичайно важливою справою для кожного українця", - сказав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів

Убивство Ганула ретельно готувалось, розглядаються три версії – заступник голови Нацполіції

Росіяни ударили по енергооб'єктах у Дніпропетровській та Одеській областях, пошкодження суттєві

Через нічні удари ворожих БпЛА по Богодухову постраждали чотири мирних жителі

Трамп пообіцяв новини щодо переговорів з Україною та Росією 17 березня – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА