Інтерфакс-Україна
16:59 16.03.2016

Авіасполучення між Ужгородом та Києвом буде відновлено 18 квітня - Москаль

1 хв читати
Авіасполучення між Ужгородом та Києвом буде відновлено 18 квітня - Москаль

Авіасполучення Київ – Ужгород – Київ буде відновлено 18 квітня 2016 року, повідомляється на веб-сайті голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

Згідно з повідомленням, таке рішення було ухвалене в ході переговорів між ним і керівництвом авіакомпанії "Мотор Січ".

На сьогоднішній день у міжнародному аеропорту "Ужгород" тривають роботи з усунення грубих порушень, які призвели до відкликання Державіаслужбою сертифіката авіаційної безпеки і закриття аеропорту в лютому місяці.

Як повідомлялося, Державіаслужба України з 15 лютого 2016 року припинила дію сертифіката авіаційної безпеки Ужгородського аеропорту до усунення порушень.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" тоді в Державіаслужбі, виявлені в ході перевірки порушення не впливали на безпеку польотів.

Пізніше стало відомо, що Державіаслужба з 00:00 3 березня відновила дію сертифіката авіаційної безпеки міжнародного аеропорту "Ужгород".

Зазначений аеропорт обслуговував тільки рейс авіакомпанії "Мотор Січ" Ужгород-Київ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БЕБ оголосило в розшук акціонерів Укрбудіневстбанку

Росіяни окупували село Коптєве Донецької області – DeepState

МВС створило спеціальний портал для координації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Глава МВС: ключове в реформі правоохоронної системи – створення чіткої архітектури, без дублювання функцій

Азербайджан почав розслідування вбивства своїх громадян російськими силовиками

Начальник Київської МВА ініціював облаштування модульних укриттів у місті

У червні Харків пережив найбільшу кількість повітряних атак з початку повномасштабного вторгнення –мер

Зеленський підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Для українців стали доступні послуги цифрового нотаріату в 40 посольствах і консульствах України – Сибіга

Закон №4487-ІХ про скасування декретів 90-х про створення держоб'єднань у ПЕК підвищить прозорість управління у галузі – Рада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА