Інтерфакс-Україна
10:41 18.03.2016

Переможцем конкурсу на посаду голови правління Національного депозитарію України став Міндаугас Бакас

1 хв читати
Переможцем конкурсу на посаду голови правління Національного депозитарію України став Міндаугас Бакас

Переможцем конкурсу на заміщення посади голови правління "Національного депозитарію України" (НДУ) став Міндаугас Бакас (Mindaugas Bakas), повідомляється в прес-релізі Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР).

М.Бакас, за даними його сторінки в соцмережі LinkedIn, в останні чотири роки очолює Центральний депозитарій Литви. До цього керував департаментом розвитку ринку фондової біржі Nasdaq OMX у Вільнюсі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА